10 день ТУ


Тема: Підведення підсумків. Перспективи

Матеріали для самопідготовки:

Основні відмінності між класифікаціями ICPC-2 та ICPC-3

1. ICPC-2 дозволяє описувати три важливі елементи медичних послуг: причину звернення, діагноз/проблему і процес. ICPC-3 додає інформацію пов’язану з функціонуванням як четвертий елемент.

2. ICPC-3 доповнено розділом імунізації; скринінгового обстеження; сприяння громадському здоров’ю; державних програм, пов’язаних з окремими захворюваннями.

3. Додано розділ, який базується станах, які поширені в окремому регіоні. Наприклад хвороба Лайма (Федір Лапій каже, що треба писати #Лаймська_хвороба) для України може замінити Малярію.

Впровадження ICPC-3 в ЕСОЗ дозволить отримати цілісну інформацію про роботу ПМД, підтримати обмін інформацією всередині команд та між первинною та вторинною медичною допомогою. Для цього Академія Сімейної Медицини України/ Academy of Family Medicine of Ukraine продовжує спілкування з WICC для оновлення класифікації ІСРС-2 в Україні та веде пошук людей в МОЗ, НСЗУ, МІС та інших зацікавлених в розвитку ПМД. Наразі, згідно наказів МОЗ в Україні використовується класифікація ICPC-2 версії

Завдання по темі:

Поштова скринька для надсилання виконаних робіт